Кошик
14 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
+380506510057
+380506510057
+380967079887
+380577557672
УкраїнаХарківська областьХарківвул. Мала Панасівська, б. 4/7, БЦ "Пушка", оф 204
Інтернет крамниця КліматoN
Залишити відгук

Про нас

Ви вирішили зайнятися питанням комфорту у Вашому домі? Якщо "ТАК", то Ви правильно зайшли. Наш інтернет - магазин не просто так називається КліматОН (KlimatON)! Головний напрямок нашої роботи - це вирішення питань , пов'язаних з комфортним кліматом у Ваших приміщеннях!

Ви хочете позбутися  літньої спеки - ми запропонуємо Вам кондиціонер

 Ви хочете обігріти своє житло або робоче місце - ми зможемо запропонувати кілька варіантів вирішення цього питання.

 Ви хвилюєтесь про повітря , яким дихаєте - не питання - великий вибір кліматичних комплексів, які пропонує наш інтернет- магазин, з легкістю очистять і зволожать повітря, яким ви дихаєте!

 Відключили гарячу воду? Накопичувальні водонагрівачі (бойлери), запропоновані в нашому магазині, дозволять Вам позбутися проблеми відсутності гарячої води.

 Потрібні радіатори? Тоді Вам, знову-таки до нас! І багато інших питань організації Вашого комфорту та клімату ми вирішуємо легко і невимушено! Весь товар, наданий в магазині - це в першу чергу найкраще поєднання ціни та якості. Тільки кращий товар потрапляє на сторінки нашого магазину, а це означає, що вибираючи товар у нас, ви купуєте тільки якісне і перевірене обладнання кращих виробників.


Досвід роботи з 2010 р., дозволяє нам професійно і якісно розв'язувати питання в підборі будь-якого кліматичного обладнання. Купуючи у нас - Ви купуєте комфорт, зручність та якість!  Ласкаво просимо до нас!!!